کرواسی، فعال تر از قبل!

این کشور با بازار صادراتی مهم در منطقه بالکان است و محصولات متنوعی را تولید می‌کند که برای صادرات مناسب هستند. برخی از کالاهایی که به صورت عمده صادر می‌شوند عبارتند از:

1. محصولات غذایی: کرواسی یکی از تولیدکنندگان مهم محصولات غذایی در منطقه بالکان است و محصولاتی مانند روغن زیتون، شیرینی‌ها، کنسرو ماهی، عسل، گوشت و ماهی، پنیر و لبنیات و ... را تولید می‌کند.

2. محصولات شیمیایی: کرواسی در تولید محصولات شیمیایی مانند رنگ ها، رزین ها، لاستیک، پلاستیک و... فعالیت دارد و بسیاری از این محصولات به صورت صادراتی به کشورهای دیگر فرستاده می‌شوند.

3. محصولات الکترونیکی: کرواسی در تولید محصولات الکترونیکی مانند کامپیوتر، تلفن همراه، لوازم خانگی و... فعالیت دارد و بسیاری از این محصولات به صورت صادراتی به کشورهای دیگر فرستاده می‌شوند.

4. محصولات چوبی: کرواسی در تولید مصنوعات چوبی مانند مبلمان، درب و پنجره، روفرشی و... فعالیت دارد و بسیاری از این محصولات به صورت صادراتی به کشورهای دیگر فرستاده می‌شوند.

5. صنایع دستی: کرواسی در تولید محصولات صنایع دستی مانند سفال، جوراب، لباس محلی و... فعالیت دارد و بسیاری از این محصولات به صورت صادراتی به کشورهای دیگر فرستاده می‌شوند.

6. محصولات فلزی: کرواسی در تولید محصولات فلزی مانند فولاد، آلومینیوم، مس و ... فعالیت دارد و بسیاری از این محصولات به صورت صادراتی به کشورهای دیگر فرستاده می‌شوند.

این تنها چند مثال از کالاهایی هستند که کرواسی به صورت صادراتی تولید می‌کند و لیست بسیاری از محصولات دیگری که در کرواسی تولید می‌شوند شامل محصولات تکنولوژیکی، محصولات پوستی و ... می‌شود.